Jdi na obsah Jdi na menu

Libuše Vyskočilová

Sluníčko galerie. Malbu studovala v ateliéru Pavlač v Brně, absolvovala výtvarnou školu Astra Kuřim.

Již 11 let navštěvuje letní a zimní semestry na univerzitě VUT U3V a FaVU v Brně.         Přednášky zaměřené na Dějiny umění, Architekturu, Známé osobnosti, a České umění

Věnuje se poetickým obrazům snů a skutečností převážně v akrylu, ale pracuje i s olejem a akvarelem.

Žije a maluje v Malhostovicích, v galerii je duší všech kytek, aranžování, vazeb, milých věcí a věciček, které ji dělají útulnou a kam se lidé rádi vrací, protože paní Libuše dává galerii úsměv a pohodu. Dobře a ráda zprostředkovává téměř všechna jednání s elegancí a přirozeností jí vlastní.

Prý vaří skvělou kávu.

 

 

Obrazek

Juro Dovičín

Malíř, muzikant, tulák a snílek. Studoval malbu v ateliéru ak.mal. Josefa Jíry, restaurování na pražské AVU (prof. R.Ondráček). Věnuje se krajině, aktu i náročným tematům o podstatě světa a poslání člověka v něm. Maluje oleje a akvarely, sporadicky zabrousí do grafiky.

Pracuje jako restaurátor závěsných obrazů, ale opravuje i staré slohové rámy. Řídí rámovací studio galerie.

Uvádí většinu výstav, které galerie pořádá.

Žije a maluje ve starém domě v Lomničce u Tišnova.

 

Obrazek

Galerie

Galerii máme ve starém opraveném domě s bohatou historií, který patří obci Malhostovice. Je určená pro autorské nebo tematické výstavy, má závěsný systém a kapacita je asi 20 obrazů střední velikosti v jedné řadě. Autorské výstavy instalujeme vždycky do jedné řady.  .

Na zahradě probíhají koncerty, akce i jiného než výtvarného zaměření a plánujeme tam i nějaké to sochařské sympozium.

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jirka - fandím vám

31. 5. 2010 9:12

tedy lidi, v dnešní době provozovat někde na vesnici galerii umění v takovém rozsahu, jak to z vašeho netu vypadá velký, to opravdu smekám. přeji vám oběma, ať se daří a je škoda, že jste tak daleko, rád bych se podíval. snad někdy...:-)